Stiklainis uogienės

Stiklainis uogienės (2009)


Stiklainis uogienes
Kokybė WEBRip
LT Originali
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Lithuania
 • Trukmė:
  1 h 12 min
 • Žanras:
  Filmai / Drama
 • Režisierius:
  Ramune Cekuolyte
 • Aktoriai:
  Edita Uzaite. Romas Ramanauskas. Petras Lisauskas
0 0

Aprašymas:
Pasakojimas apie meilužius – pusamžį vedusį vyrą ir gerokai jaunesnę moterį. Ilgainiui Marta pavargsta nuo slapstymosi. meilužės statuso ir nusprendžia palikti Dmitrijų. Jis pasimetęs. nenori prarasti mylimos moters ir nesantuokinio vaiko. bet įsipareigojimai neleidžia palikti šeimos. Marta sugrįžta. Jie vėl laimingi. Deja. neilgam.

Meilės trikampis. Ji. jis ir jo žmona. Vidurio amžių perkopęs Dmitrijus negali palikti žmonos. nes visa jo karjera priklauso nuo uošvio. Jis negali palikti meilužės Martos. nes myli ją ir savo vienintelį sūnų Luką. Marta nusprendžia palikti Dmitrijų. Keršija jam vienos nakties romanu su tik ką sutiktu Didje. Tačiau tik dar labiau save įskaudina. Dmitrijus ir Marta nusprendžia nieko nekeisti. Tačiau Likimas pats pakeičia jų gyvenimus taip. kaip jam reikia.

Dvi moterys aukoja savo gyvenimus vienam ir tam pačiam vyrui. nors pats vyras yra per silpnas ką nors nuspręsti.скачать dle 12.1

Žiūrėti Stiklainis uogienės Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
1 Grotuvas
2 Grotuvas

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.