Vabaliukų istorijos

Vabaliukų istorijos (2017)


Drôles de petites bêtes / TALL TALES
Kokybė WEBRip
Jau greitai...
 • Kalba:
  Lietuvių subtitrai
 • Šalis:
  France. Luxembourg
 • Trukmė:
  1 h 17 min
 • Žanras:
  Animaciniai / Nuotykių / Šeimai / Greitai matysite
 • Režisierius:
  Arnaud Bouron. Antoon Krings
 • Aktoriai:
  Ryan Nicolls
+1 1

Aprašymas:
„Vabaliukų istorijos“ vaikučius kviečia į spalvingą. nuotaikingą ir žavintį magiško sodo pasaulį.

Nuošaliame spalvingo sodo kampelyje. kur nepasiekia žmonių akys. gyvena patys įvairiausi vabaliukai – bitelės. boružėlės. skruzdėlytės. drugeliai. jonvabaliai ir daugybė kitų. Visi vieni kitus pažįsta. bendrauja. dirba. draugauja. linksminasi ir padeda vieni kitiems. Tiesa. gyvenant tarp daugybės draugų. kartais būna sunku surasti savo vietą. bet jie stengiasi. Nes kiekvienas vabaliukas žino savo pareigas ir darbus. kuriuos atlikdami savo namus jie pavertė tikru rojaus kampeliu.

Vieną dieną į jų namus atkeliauja svirplys Apolonas – dainininkas. fokusininkas ir artistas. Visi vabaliukai tiesiog sužavėti jo pasirodymo ir nuostabaus balso. Savo ruožtu Apoloną sužavi vietinių bičių karalienė Margarita. Apie tai sužinojusi. pikta Margaritos pusseserė. vapsva Vendė pasinaudoja gera Apolono širdimi ir. įviliojusi Margaritą į spąstus. ją pagrobia. Dingus karalienei. Vendė planuoja pati užimti jos vietą ir tapti nuostabaus sodo kampelio karaliene ir šeimininke. Supratęs. kad prieš savo norą tapo užpuolikų sąjungininku. Apolonas nusprendžia padaryti viską. kad išvaduotų Margaritą iš nelaisvės ir kartu su kitais nuostabiojo sodo gyventojais išlaisvinti naujuosius savo namus.

Lietuviškai dubliuota animacinė pasaka sukurta pagal didžiulio populiarumo sulaukusias prancūzo rašytojo ir dailininko Antoon‘o Krings‘o knygeles „Maži juokingi vabaliukai“. kurių visame pasaulyje parduota daugiau nei 20 milijonų.скачать dle 12.1

Žiūrėti Vabaliukų istorijos Online


Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.